CZ

Zlatý slitek ke každému trezoru

Investice do zlata se v posledních letech ukázala jako mimořádně výhodná. Z tohoto důvodu je patrné, že uložení alespoň části vašeho majetku do drahých kovů se může vyplatit a zároveň může zabezpečit vaší hotovost proti inflaci. Vlastnictví zlata však s sebou nese problém jeho bezpečného uložení.Zakopat poklad v lese nebo jej schovat do slamníku je samozřejmě riskantní. Skutečnou ochranu cenností před zloději poskytuje v podstatě pouze kvalitní trezor. A proto jsme pro vás připravili tuto nabídku, u které vaší investici do drahých kovů dokonce řešíme za vás!

Pokud se v průběhu května rozhodnete pro koupi trezoru od naší společnosti, obdržíte spolu s dodávkou trezoru zdarma jeden nebo více zlatých slitků, certifikovaných švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA v hodnotě 10 % katalogové ceny trezoru bez DPH.

Tato nabídka je platná do 31.5.2014 a vztahuje se na veškeré produkty nabízené naší společností, jejichž cena je vyšší než Kč 13.000,- bez DPH. Nabídka platí i pro více výrobků v jedné objednávce, pokud součet jejich cen, dosáhne uvedené částky. U zboží v nižší hodnotě než Kč 13.000,- bez DPH vám místo zlatého slitku poskytneme slevu 10% z jeho katalogové ceny bez DPH. Čerpat slevu 10% z katalogové ceny zboží bez DPH je také možné v případě, kdy se rozhodnete nevyužít naší nabídky v podobně zlatých slitků. V takovém případě vám bude automaticky poskytnuta uvedená sleva.

Nabídku zlatých slitků jsme připravili ve spolupráci s renomovaným prodejcem investičního zlata, společností Golden Gate CZ a.s. Denně aktualizované ceny zlatých slitků můžete sledovat na webových stránkách této společnosti www.goldengate.cz. Hodnota zlatého slitku, který od nás zakoupením trezoru získáte, bude vycházet z ceny uvedené na těchto webových stránkách v den objednávky trezoru a bude odpovídat hodnotě cca 10% katalogové ceny objednaného zboží bez DPH.