CZ

3D bezpečný dům

Vítáme vás v našem vzorovém domě. Nechte se inspirovat, jak ochránit všechny cennosti, které doma máte. Také vám ukážeme, kam v případě napadení budovy, ukrýt sebe i svojí rodinu.

OHNIVZDORNÝ TREZOR

Trezor bezpečný dům - OHNIVZDORNÝ TREZOR

Je jedno, jestli z pracovny řídíte vaší firmu nebo jen domácnost. V obou případech disponujete velkým množstvím dokumentů, jako jsou smlouvy nebo třeba výpisy z účtu, které by nikdy neměly zůstat volně ležet. A co uděláte s vaším notebookem, když odcházíte z domova a nechcete si jej brát s sebou? OHNIVZDORNÝ TREZOR chrání vaše cenná data nejen před zloději, ale i před ohněm.

Objevte naše ohnivzdorné trezory

TREZOR DO ZDI

Trezor bezpečný dům - TREZOR DO ZDI

Využijte největší výhody TREZORU DO ZDI a schovejte jej například za rám obrazu v ložnici, tedy na místě, o kterém budete vědět pouze vy. Uložte zde svou osobní zbraň, doklady a jiné cennosti, které chcete mít neustále po ruce.

Objevte naše trezory do zdi

NÁBYTKOVÝ TREZOR

Trezor bezpečný dům - NÁBYTKOVÝ TREZOR

Šatna či šatní skříň je místem, kde odkládáte nejen své svršky, ale i to, co nosíte neustále při sobě. Ať už se jedná o vaše hodinky, šperky, peněženku nebo klíče od domu i vozu. Pro všechny tyto předměty, poskytuje NÁBYTKOVÝ TREZOR dostatek bezpečí.

Objevte naše nábytkové trezory

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Trezor bezpečný dům - BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

Vchod do domu je vaší vizitkou, a proto by vstupní dveře měly kromě bezpečnostních parametrů splňovat i vaše nároky na vzhled. BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE si můžete definovat jako jednokřídlé, dvoukřídlé, plné nebo prosklené, to vše za dodržení nejvyšší odolnosti proti jejich rozbití, vysazení a průstřelu.

Objevte naše bezpečnostní dveře

BEZPEČNOSTNÍ OKNA

Trezor bezpečný dům - BEZPEČNOSTNÍ OKNA

Podle policejních statistik dojde v ČR každý rok k téměř 60.000 případům vloupání, přičemž většina z nich je vedena skrz rozbité okno. Okno je tedy z hlediska bezpečnosti jedním z nejcitlivějších míst vašeho domova. Naše BEZPEČNOSTNÍ OKNA jsou daleko za možnostmi většiny zlodějů a poskytují skutečnou ochranu proti jejich rozbití, vysazení a průstřelu.

Objevte naše bezpečnostní okna

PANCÉŘOVÝ TREZOR NA HOTOVOST A CENNOSTI

Trezor bezpečný dům - PANCÉŘOVÝ TREZOR NA HOTOVOST A CENNOSTI

Disponujete opravdu hodnotnými předměty, jako jsou sbírky známek a mincí, kolekce šperků nebo jste se rozhodli investovat do drahých kovů a kamenů? V takovém případě musíte vyřešit, kam s tím vším. Můžete využít box v bance, anebo zvolit komfortnější variantu - pořídit si PANCĚŘOVÝ TREZOR NA HOTOVOST A CENNOSTI, jehož obsah si můžete pojistit na částky od 0,5 až do 30 milionů Kč.

Objevte naše pancéřové trezory na hotovost a cennosti

TREZOR NA ZBRANĚ

Trezor bezpečný dům - TREZOR NA ZBRANĚ

Jste nimrod nebo sběratel zbraní? Pak jistě víte, že podle příslušných zákonů a nařízení, musíte mít všechny zbraně i s municí bezpečně uzamčeny. Naše TREZORY NA ZBRANĚ kromě toho poskytují ještě vysokou úroveň ochrany, takže si jejich obsah můžete pojistit na skutečně velkou hodnotu.

Objevte naše trezory na zbraně

TREZOROVÉ DVEŘE / TAJNÁ MÍSTNOST

Trezor bezpečný dům - TREZOROVÉ DVEŘE / TAJNÁ MÍSTNOST

O existenci této místnosti víte jenom vy a vaši nejbližší. Přístup do místnosti je kryt TREZORVÝMI DVEŘMI, takže místnost vám poskytuje stejnou bezpečnost, jako samostatně stojící trezory, které ale z hlediska úložného prostoru nemohou místnosti konkurovat. TAJNÁ MÍSTNOST navíc může sloužit jako bezpečný úkryt vaší rodiny v případě napadení domu.

Objevte naše trezorové dveře a tajnou místnost

Najeďte myší na ikonu s plusem pro zobrazení/skrytí popisu.