CZ

Vysoce odolné dveře pro Vaši kóji, sklep nebo dílnu

Disponujete-li místností, do které ukládáte drahé sportovní vybavení, používáte ji jako archiv nebo dílnu, pak jste určitě již přemýšleli, jak ji optimálně zabezpečit. Naše bezpečnostní a trezorové dveře takové místnosti poskytnou maximální ochranu.

Hodnota sportovního vybavení, jako jsou kola, elektrokola, motocykly, lyže, golfové hole atd., je často velmi vysoká, zvláště pokud svůj koníček berete vážně a věnujete se mu dlouhodobě. Podobně je to i s vybavením dílny. Cena nářadí může vystoupat i do stovek tisíc korun. Ukládáte-li tyto předměty do samostatné místnosti, je určitě na místě ji vhodně zabezpečit. Zvláště proto, že takové místnosti bývají v domě na odlehlém místě, kde je větší riziko vloupání. Bezpečnostní a trezorové dveře, které vyrábíme, se používají často pro zabezpečení průmyslových a výrobních objektů s podobným rizikem napadení. Úroveň ochrany našich dveří je taková, že dveře útok pachatele zcela zastaví, a to i při použití elektrického ručního nářadí, jako jsou vrtačky a úhlové brusky. Využíváte-li navíc v domě elektronického zabezpečení, umíme dveře k němu napojit, takže o případném útoku budete mít informace ihned.

Podle policejních statistik počet případů s odcizeným sportovním náčiním a dílenským vybavením z nedostatečně chráněných objektů, zaznamenává v posledních měsících strmý nárůst. Buďte proto rychlejší než případný zloděj a volejte naši infolinku +420 284 821 311, kde vám rádi poradíme. Dveře vyrobíme i nainstalujeme do 4 týdnů od objednávky.

 
Další informace k našim dveřím: Bezpečnostní dveře BD Trezorové dveře TDPK

Sklad pro kola