CZ

Trezory propojené s elektronickým zabezpečením domu

Pro zvýšení úrovně zabezpečení lze naše trezory napojit na elektronické zabezpečení vašeho domu či bytu. Tím získáte dokonalý přehled o tom, co se s trezorem děje i v době vaší nepřítomnosti.

Při použití našich speciálních elektronických zámků, je možné trezor uzpůsobit tak, že i ve chvíli, kdy nejste doma, bude váš trezor pod permanentním dohledem bezpečnostní služby nebo Policie ČR. Po propojení s ústřednou elektronického zabezpečení, zkombinujeme vysokou mechanickou odolnost trezoru s bezpečnostními funkcemi zámku a několika druhy senzorů, díky nimž se bezpečnost trezoru výrazně zvýší a bude prakticky srovnatelná s úrovní ochrany, jaká je požadována v bankách.

Funkce a výhody takové konfigurace jsou poměrně obsáhlé. Mezi nejdůležitější se řadí možnost diagnostiky stavu trezoru, zda má či nemá otevřené dveře nebo rozvorový mechanismus. Dále pak funkce dálkového blokování zámku, kdy lze v době vaší nepřítomnosti zámek blokovat, takže pokud by se někdo pokoušel s trezorem v té době manipulovat, zámek bude bez odkódování celého domu nefunkční. Ve spojení s ústřednou zabezpečovacího zařízení je možné také aktivovat další ochranné prvky, jako je otřesové čidlo, zaznamenávající jakýkoliv úder do trezoru nebo alarm, který případného pachatele dostane do časové tísně nebo jej od dalšího dobývání trezoru spíše odradí. Neméně důležitou funkcí je možnost zadání nátlakového kódu, který při přepadení dokáže přivolat pomoc. Praktickou funkcí je i to, že odpadá nutnost výměny baterií v zámku, protože zámek je napájen přímo z ústředny.

Máte-li zájem o trezor, který umožňuje jeho napojení na elektronické zabezpečení domu, neváhejte nás kontaktovat na našich telefonních číslech.

Napojení trezoru na elektronické zabezpečení domu