CZ

Trezory na míru přesně podle Vašich představ

Inovativní konstrukce našich trezorů umožňuje prakticky jakoukoliv změnu provedení. Na přání dokážeme u trezoru změnit většinu technických parametrů tak, abychom vyhověli i nejnáročnějším zákazníkům.

V situaci, kdy máte již dopředu vybrané místo pro trezor a přitom nemůžete najít vhodný výrobek, který by se do daného prostoru vešel, Vám můžeme pomoci. Díky chytré konstrukci dokážeme poměrně snadno u modelové řady ROOBUS Office, TITAN, TOLEDO a TITAN Watch změnit všechny podstatné parametry trezoru. Úpravou výšky, šířky i hloubky trezoru dosáhneme toho, že například výklenek ve zdi nebo volné místo v šatní skříni budou trezorem optimálně vyplněny. Další možností je změna směru otvírání dveří, kdy se sami rozhodnete, zda trezor bude mít pravé nebo levé panty. Neméně důležitou úpravou, kterou si můžete trezor individualizovat tak, aby „zapadl“ do celkového vzhledu místnosti, je i jeho povrchová úprava. Na výběr máte z nepřeberného množství barev podle palety RAL. Kromě standardně používaného strukturního laku umíme trezor vyladit tak, že jeho povrch bude úplně hladký. Pro saténový vzhled používáme polyuretanové laky, tam kde má být dosažen vysoký lesk, aplikujeme laky polyesterové. V těchto případech je samozřejmě velký podíl ruční práce, takže tyto úpravy jsou už cenově náročnější, ale výsledný efekt je skutečně perfektní.

Kromě popsaných konstrukčních i designových úprav si také můžete trezor individualizovat funkčně. Na výběr máte z řady zámkových mechanismu, je jen na Vás, zda budete trezor zamykat klíčem nebo například zvolíte elektronický zámek s možností napojení na pult centrální ochrany (PCO). Vnitřní výbava trezoru je opět zcela variabilní. Od výškově přestavitelných polic, přes různé typy schránek a zásuvek až po integrované natahovače hodinek.

Chcete-li si tedy některých z námi nabízených trezorů nechat upravit na míru, kontaktujte nás kdykoliv na našich telefonních číslech.

Trezor na míru