CZ

Řešení proti inflaci? Investice do zlata a cenností

Asi jednou z nejúčinnějších zbraní v boji s inflací je zlato, šperky a umělecká díla. Vždyť to všichni známe, v rodinách se z generace na generaci předává prsten po babičce a hodinky po dědovi.

V čase dochází k znehodnocení všech měn po celém světě, ale fyzické cennosti svou hodnotu dokážou uchovat. Například zlato je tradiční a tedy i osvědčenou investicí už po dlouhá staletí. Jeho značnou výhodou je jeho hmotná podoba a možnost využít jej nejen při výrobě šperků, ale i v dalších oborech, jako například v elektrotechnice. A podobně je to i se šperky a uměleckými předměty. Jejich skutečná hodnota je odolná proti inflaci a v některých případech se může i výrazně zvýšit. Majitelé zlata i cenností pak ovšem řeší ještě jednu důležitou otázku. Kam s tím vším?

Naši zákazníci preferují skladovat své cennosti po ruce. Jednou z možností je zakopat svůj poklad na zahradě nebo jej schovat na nějakém skrytém místě. Můžeme vás však ujistit, že opravdu kvalitnímu trezoru se nic nevyrovná. Takový trezor poskytuje takřka dokonalou ochranu proti krádeži, požáru a naprosté většině přírodních katastrof. Navíc se nemusíte tak jako u bezpečnostní schránky v bance zajímat o otvírací dobu nebo se obávat toho, že banka jednoho dne nechá dveře vaší pobočky zavřené. Máte-li doma pořádný trezor, své cennosti pak máte stále k dispozici a navíc pod kontrolou. Obraťte se tedy na nás, pomůžeme vám vybrat trezor, který je pro vaše potřeby ten pravý. 

Inflace

Trezor se zlatem