CZ

LG66E: Elektronické zámky s výčtem historie

Ideální řešení pro trezory s velkým počtem uživatelů, které vám zpětně umožní zjistit, kdo do trezoru v poslední době vstupoval a jaké úkony se zámkem prováděl.

Elektronické zámky s výčtem historie LG66E poskytují nejvyšší bezpečnost a dokonalou kontrolu přístupů do trezoru. Jsou certifikovány ve vysoce bezpečné třídě B, proto je možno je používat i na trezorech v nejvyšších odolnostech. Zámky lze naprogramovat s řadou velmi užitečných funkcí, jako je například 1 master kód + 9 dalších uživatelů, princip 4 očí (pro otevření trezoru je potřeba zadat dva kódy), nastavitelné časové zpoždění (1 až 99 minut) a s volitelným příslušenstvím je možno zámek napájet i z ústředny EZS, využít funkce tichého alarmu, nátlakového kódu nebo například jej na dálku blokovat.

Největší výhodou těchto zámků je však skutečnost, že chronologicky zaznamenávají 512 posledních událostí. Prostřednictvím speciálního kabelu a softwaru propojíte zámek se svým notebookem a díky tomu získáte dokonalý přehled o tom, kdo a jak se zámkem manipuloval. Software LG-View má uživatelsky přívětivé rozhraní, takže velmi jednoduše si prohlédnete všechny operace zámku ve vámi zvoleném dnu, hodině a minutě, anebo můžete například vyfiltrovat veškeré události, které se zámkem prováděl některý z konkrétních uživatelů zámku.

Uplatnění nalézají tyto zámky nejčastěji v obchodech, restauracích nebo všude tam, kde se pracuje s hotovostí a kde má do trezoru přístup větší počet zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na našich telefonních číslech.

LGview


 

 

 

 

 

LG66E