CZ

Inovovaná "klasika" - elektronický zámek CombiLock

Dnes již legendární řadu elektronických zámků Combistar, které se osvědčily zejména v bankovních provozech, nyní nahrazujeme novým, modernějším řešením, v podobě špičkového elektronického zámku CombiLock.

Výhodou dnes již skutečně legendárních, elektronických zámků Combistar byl velmi příznivý poměr výkon/cena. Tyto zámky totiž už v základní ceně poskytovaly svému uživateli to, za co si musel u ostatních zámků připlácet. Ať už to byla certifikace ve třídě B, díky které bylo možno tyto zámky instalovat i na pancéřové trezory v bezpečnostních třídách III, IV a V nebo nadstandardní uživatelské rozhraní, umožňující mimo jiné velký počet uživatelů, časové zpoždění či otevření zámku pomocí principu 4 očí.

Nový elektronický zámek CombiLock nezapře po bezpečnostní, funkční i vizuální stránce svou inspiraci modelem Combistar. Zámky jsou si na první pohled velmi podobné. Tělo zámku je tvořeno vysoce odolnými kompozitními materiály v kombinaci s membránovou klávesnicí. Zámek CombiLock je nyní vyráběn v černé barvě (předchůdce byl šedý), jinak je zámek opět certifikován ve vysoce bezpečné třídě B a v základním vybavení disponuje neobvykle bohatým uživatelským rozhraním: 1 master kód + 9 dalších uživatelů, princip 4 očí (pro otevření trezoru je potřeba zadat dva kódy), nastavitelné časové zpoždění (1 až 99 minut), nastavení kalendáře (zámek je pak možno otevřít pouze v určitý den a hodinu).

Pomocí volitelného příslušenství lze zámek CombiLock nyní vybavit veškerou technologií, která je v oboru profesionálních zámků dostupná. Zámek tedy proto umožňuje nejen výčet posledních 256 operací včetně data a času, ale i napájení z ústředny EZS, tichý alarm, nátlakový kód, dálkovou blokaci a signalizaci stavu zámku (otevřeno/zavřeno). Aby toho nebylo málo, zámek může být ovládán pomocí RFID transpondéru, kdy je pro otevření zámku potřeba dálkového povolení prostřednictvím zabezpečené internetové aplikace.

Zámek CombiLock je nyní na přání nově dodáván pro modelovou řadu Roobus Office. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na našich telefonních číslech.