EN

Uvažujete o bezpečném úkrytu? Pomůžeme vám!

Se zhoršující se bezpečnostní situací v Evropě se řada lidí zamýšlí nad tím jak zabezpečit sebe, svou rodinu i majetek proti situacím, kdy dojde k násilnému vniknutí do jejich domu. V případě ohrožení je ideální mít v „záloze“ místnost, do které se mohou všichni ukrýt. Taková místnost může plnit i funkci místnosti trezorové.

Přístup do takové místnosti je chráněn bezpečnostními nebo trezorovými dveřmi, které jsou upraveny tak, aby splňovali bezpečnostní požadavky každého klienta. Samozřejmostí je balistická odolnost, mohou být ale vyrobeny i s odolností proti ohni nebo průniku plynů. Pro některé zákazníky dveře navíc zodolňujeme speciální výplní, která chrání i před radioaktivním zářením. Pro zabezpečení majetku je možno zvolit dveře ve vysokých bezpečnostních třídách, které z chráněné místnosti vytvoří místnost trezorovou, srovnatelnou s obdobnými místnostmi v bankách. Vstup do místnosti lze též kamuflovat tak, aby na první pohled nebylo patrné, kde se vstup do ní nachází - naleznete v sekci tajné místnosti.

A jaké jsou stavební podmínky pro zhotovení takové místnosti? Optimální je samozřejmě myslet na tuto variantu zabezpečení již při projektování domu, nicméně i v obývaných objektech lze často nalézt prostor, vhodný pro instalaci našich dveří. Základním předpokladem je prostor bez oken, se stěnami z dostatečně pevných materiálů (vyzděných z plných cihel, ztraceného bednění nebo železobetonu v závislosti na požadované úrovni zabezpečení).

Jak je patrno, zhotovení takto zabezpečené místnosti je relativně snadno realizovatelné v téměř každé budově. Uvažujete-li proto o podobném zabezpečení, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme při návrhu i realizaci.

Volejte naší Infolinku +420 284 821 311

Trezorové dveře