EN

Bezpečí a perfektní přehled pro Vaše cennosti

Je na čase si bezpečně uspořádat všechny cenné předměty, které máte doma. Ať už se jedná o hodinky, šperky, hotovost, zbraně, doklady, důležité dokumenty nebo počítačové nosiče dat. To vše by mělo být chráněno před odcizením i zničením. Naše trezory vám navíc poskytnou perfektní přehled o tom, kde co máte a budete mít hned všechno po ruce.

Trezory, které pro vás vyrábíme, je možné objednat ve všech bezpečnostních třídách a v mnoha velikostech. Díky tomu v naší nabídce vždy naleznete takový trezor, který se hodí přesně pro vaše účely. Existují však vyjímečné případy, kdy je prostorové omezení tak velké, že trezor je potřeba upůsobit na míru. V naší firmě to není problém. Budte-li potřebovat trezor například extrémně mělký, umíme si poradit i s tím.

Vašim cennostem však kromě bezpečí nabízíme ještě něco navíc. Díky variabilitě i úpravám na míru vnitřního prostoru můžeme vyrobit takový trezor, který bude disponovat integroavným LED osvětlením, špičkovými natahovači hodinek, výsuvnými zásuvkami v různých velikostech s vnitřními rastry pro šperky všech druhů. To vše lze kombinovat s výškově stavitelnými policemi nebo extra zamyktelnými schránkami. Interiéry trezorů zhotovujeme ve variantách celokovového provedení, v kombinaci s látkou nebo kůží měkčenými součástmi, případně i v dřevěném dekoru.

Pro více informací volejte naší Infoinku +420 284 821 311

Zásuvka s rastrem 

Zástavba trezoru

 

 

 

 

Roobus s rastrem