CZ

Trezory ROOBUS Office v nových barvách

Od října 2015 měníme u modelové řady ROOBUS Office základní odstíny barev. Ve standardu bude tento trezor nyní nově dodáván v provedení barev stříbrná a černá. Ostatní barevné kombinace zůstávají bezezměn.

Trezory ROOBUS Office jsou již řadu let vlajkovou lodí flotily našich výrobků. Díky vysoké úrovni bezpečnosti, špičkovému zpracování a neotřelému designu se zařadily mezi nejžádanější trezory na trhu. Vyladěním barevného provedení trezoru podle odstínů vašeho interiéru je možno dosáhnout toho, aby trezor se svým okolím splynul, anebo působil jako soliter. Měnit můžete vždy dvě barvy, kdy ta první je barvou těla trezoru a ta druhá barvou doplňků, jako je krycí rám, kování dveří, police, přípádně uzamykatelná schránka. Právě tato variabilita činí z trezorů ROOBUS Office tak vyjímečný výrobek a je hlavní příčinou jeho obliby.

Vzhledem k měnícím se trendům v oblasti designu interiérů i častým požadavkům našich zákazníků na provedení trezorů v tmavších odstínech, jsme se rozhodli zmenit základní barevný koncept. Kombinaci barev světle šedé tělo a doplňky v barvě antracitu nyní nově nahrazujeme kombinací stříbrné tělo a černé doplňky. Tato barevná kombinace je oproti předchozí méně kontrastní, trezor tak působí elegantněji a lze jej lépe integrovat i do interiérů s přirozenými odstíny dřeva. Ostatní barevné kombinace můžete i nadále objednávat přesně dle vašich představ.

Více informací k trezorům ROOBUS Office naleznete zde.

Roobus Office

                  

                  ROOBUS Office v nových barvách